Ana sayfa Ürünlerraf sürücü

S235JR Malzeme, Depoda Yüksek Yoğunluklu Palet Raflarında

Çin Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar
Good services and efficient works,I'd like to cooperation with them, it's my best eyes in china.

—— Ms. Susan

We believe in your profession. Loved to work with your team.

—— Ruby X.

Ben sohbet şimdi

S235JR Malzeme, Depoda Yüksek Yoğunluklu Palet Raflarında

S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse
S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse S235JR Material Drive Through Pallet Racking High Density In Warehouse

Büyük resim :  S235JR Malzeme, Depoda Yüksek Yoğunluklu Palet Raflarında

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huade
Sertifika: RMI, ISO9001, ISO14001, ISO18001
Model numarası: Palet Rafı - Sürücüde Geçmeli / Raflı Sürücü
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20 tonluk
Fiyat: 40~ 100 USD/ pallet location
Ambalaj bilgileri: Tek kullanımlık paket, 25 ton / 40GP
Teslim süresi: 20 ~ 120 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 5000 Ton / ay
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: S235JR Kapsam: Palet rafı ile depo sürüşü
Renk: Müşteri tarafından tanımlanacak Uygulama: Ambar
Adı: palet raf sürücü certification: RMI, ISO9001
Vurgulamak:

raf üzerinden sürün

,

palet rafından sürün

Raflarda Tahrik - Raf Sisteminden Tahrik - Depoda Yüksek Yoğunluklu Palet Depolama Raf Sistemi

Raftaki sürücü, depolarda ilk giriş / çıkış (FILO) esasına göre paletleri depolamak için kullanılan yüksek yoğunluklu bir depolama sistemidir. Paletler, rafın ön tarafından yüklenir ve alınır ve forkliftler, depolanan ürüne ulaşmak için doğrudan raf bölmelerine gider. Yüklenen son palet, sınırlı bir depolama alanında daha yoğun ve homojen bir yük yaratarak erişilebilir ilk palet haline gelir.

Geleneksel seçici raf sistemlerine kıyasla, aynı miktarda depolama, sistemlerde yüksek yoğunluklu sürücü veya sürücülerin bulunduğu daha dar bir alanda elde edilebilir.

Raflarda benzer şekilde çalışır, ancak paletleri ilk giren / ilk giren (FIFO) temelinde depolar. Paletler rafın bir tarafına yüklenir ve karşı taraftan alınır.

Geleneksel palet rafları çok çeşitli depolar ve dağıtım merkezleri için mükemmel bir depolama çözümüdür. Bununla birlikte, düzenli olarak değişen çok sayıda envanteriniz varsa, rafa sürün veya sürün, yüksek yoğunluklu yerden tasarruf sağlayan bir depolama çözümüdür ve ciddi olarak düşünmek isteyebilirsiniz. Geleneksel statik raf deposu, bireysel sıralar arasındaki koridorlar ile birçok palet rafına izin verirken, rafların içine girip sürmek, depolanan ürünün daha yoğun bir düzenlemesini sağlar. Hem içeri sürün hem de rafın içinden sürün, geleneksel çoklu koridor seçici raf sistemlerinden daha verimli kullanılabilir alan sağlar.

Yüksek yoğunluklu depolama rafları, palet yüklerini çok yoğun bir konfigürasyonda saklamak için ray kirişleri veya daha basit bir şekilde standart palet raf dikmeleri kullanılarak çalışır. Bu raflar ve seçici palet rafları arasındaki temel fark, forklift forkliftinin rafın içinde çalışması ve sıralar arasında belirli bir şerit olmamasıdır. Forkliftler rafın ayrı bölmelerine girer ve bölmelerin kendisi gerektiği kadar uzun veya kısa olabilir.

Rafta sürün ve raf sistemlerinde sürün, işçilerin verimliliğini ve üretkenliğini arttırırken depolama ve geri alma süresini azaltır. Yalnızca faaliyetlerinize fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda raf harcamalarına harcadığınız dolar başına daha fazla depolama odası sağlayarak alt sıranızı azaltabilirler. Bu raflar sınırlı bir depolama alanında daha düzgün bir yük oluşturduğundan, sistemde çalışan forklift operatörleriniz daha yetenekli sürücüler haline gelir. Bu avantajlara ek olarak, şunu düşünün - içeriye & içeriye doğru sürün sistemler çok enerji verimlidir. Ürün bu tür bir sisteme çok yoğun bir şekilde yüklendiğinden, paletleriniz arasında ısıtılması veya soğutulması için daha az hava vardır ve forkliftleriniz yük almak veya yerleştirmek için çok uzağa gitmeye ihtiyaç duymaz, böylece daha az yakıt kullanılır.

İletişim bilgileri
Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd

İlgili kişi: Tingting Li

Tel: +8613218098210

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)