Ana sayfa ÜrünlerDesteklenen Mezaralı Raf

Depo Depolama Rafı Destekli Asma Ağır Yükleme Özelleştirilmiş Genişlik ISO9001

Çin Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar
Good services and efficient works,I'd like to cooperation with them, it's my best eyes in china.

—— Ms. Susan

We believe in your profession. Loved to work with your team.

—— Ruby X.

Ben sohbet şimdi

Depo Depolama Rafı Destekli Asma Ağır Yükleme Özelleştirilmiş Genişlik ISO9001

Warehouse Storage Rack Supported Mezzanine Heavy Loading Customized Width ISO9001
Warehouse Storage Rack Supported Mezzanine Heavy Loading Customized Width ISO9001 Warehouse Storage Rack Supported Mezzanine Heavy Loading Customized Width ISO9001 Warehouse Storage Rack Supported Mezzanine Heavy Loading Customized Width ISO9001

Büyük resim :  Depo Depolama Rafı Destekli Asma Ağır Yükleme Özelleştirilmiş Genişlik ISO9001

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huade
Sertifika: RMI, ISO9001, ISO14001, ISO18001
Model numarası: Asma kat raf
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20 tonluk
Fiyat: 40~ 100 USD/ pallet location
Ambalaj bilgileri: Tek kullanımlık paket, 25 ton / 40GP
Teslim süresi: 20 ~ 120 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 5000 Ton / ay
Detaylı ürün tanımı
Yükleme: Depo asma kat montajı Genişlik: özelleştirilmiş
Türü: Asma kat Yükseklik: özelleştirilmiş
Kullanımı: Depo Raf Özelliği: Korozyon Koruması Ağır Yük
Kullanım: Depo Depolama Sistemi
Vurgulamak:

Çok katlı Asma kat

,

Palet Raf Tipi Asma Kat

Asma raf - asma kat - asma platform - asma kat - asma sistemleri -mezzanine Tedarikçi

MEZZANİN NEDİR

Asma kat bir binanın ana katları arasında bir ara kattır ve bu nedenle tipik olarak bir binanın genel katları arasında sayılmaz. Genellikle bir asma kat alçak tavanlıdır ve balkon şeklinde projelendirilir. Terim ayrıca bir tiyatrodaki en düşük balkon veya o balkondaki ilk birkaç sıra koltuk için de kullanılır. Asma kelimesi İtalyanca "orta" mezzano kelimesinden gelmektedir.

Endüstriyel uygulamalarda asma kat sistemleri, tipik olarak iki kalıcı orijinal kat arasına inşa edilmiş binalara monte edilmiş yarı kalıcı kat sistemleridir. Bu yapılar genellikle serbest durur ve çoğu durumda sökülebilir ve yer değiştirebilir. Ticari olarak satılan asma kat yapıları genellikle üç ana malzemeden yapılır; çelik, alüminyum ve cam elyafı. Bir asma katın döşemesi veya döşenmesi, uygulamaya göre değişecektir, ancak genel olarak b katlı döşemeden ve ahşap ürün bitmiş döşemesinden veya ağır hizmet tipi bir çelik, alüminyum veya fiberglas ızgaradan oluşur.

Asma kat genellikle mağazalarda ve benzeri alanlarda alet veya malzemelerin depolanması için kullanılır. Dükkanın yüksek çatısı asma kat için idealdir ve ofisler ya altına ya da üstüne yerleştirilebilir. Asma katlar, depolama, dağıtım veya üretim gibi endüstriyel işlemlerde sıklıkla kullanılır. Bu tesisler, dikey küp içinde kullanılmayan alanın kullanılmasına izin veren yüksek tavanlara sahiptir. Endüstriyel asma yapıları tipik olarak ya asma yapı içinde yüksek yoğunluklu depolamaya izin veren yapısal, rulo şeklinde, raf destekli veya raf desteklidir.

MEZZANİN ZEMİNLERİ ORTAK KULLANIMI

Asma katın en yaygın kullanımı depolama içindir. Bu normalde, zeminin altında ve üstünde kısa ve uzun açıklık raflarının bir kombinasyonunun kullanılması anlamına gelir. Pek çok işletme bir seviyeyi bir amaç için kullanır, örneğin depolama ve bir ofis için 2. seviye.

Ofis asma katları depo ve fabrika ortamında inşa edilebilir ve camlı kompozit veya çelik bölmeler kullanılarak doğru çalışma ortamı yaratılabilir. Kantinler ve tuvaletler gibi tüm sosyal tesisler müstakil ofislerin bir parçası olabilir.

Asma katlar, perakende satış yerlerinde ve / veya mağaza deposundaki depoları arttırmak için sıklıkla kullanılır. Asma katlar perakende satışlarda kullanıldığında, zeminde yangına dayanıklılık olması gerektiği gibi katı düzenlemeler vardır, merdivenler halka açıktır ve tırabzan halka açıktır.

Diğer asma kat kullanımları arasında üretim, paketleme, sıralama vb.

“Genellikle, işletmelerin büyümesini engelleyen bir alan eksikliğidir.” Yer değiştirme için daha düşük maliyet seçeneği asma kat olabilir.

İletişim bilgileri
Nanjing Huade Storage Equipment Manufacturing Co.,Ltd

İlgili kişi: Tingting Li

Tel: +8613218098210

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)